Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami naszych Klientów. Mamy nadzieję, że udzielone tutaj odpowiedzi pozwolą przybliżyć zakres świadczonych przez nas usług.

 

Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami naszych Klientów. Mamy nadzieję, że udzielone tutaj odpowiedzi pozwolą przybliżyć zakres świadczonych przez nas usług.

 

Czy po zabiegach stomatologicznych można jeść?

Po wykonaniu wypełnienia stałego tzw. plomby możemy jeść i pić. Gdy jest to opatrunek tymczasowy wstrzymujemy się od jedzenia pół godziny. Gdy mamy zacementowaną koronę lub most protetyczny nie jemy 2 godziny. Po piaskowaniu nie jemy 4 godziny, możemy pić napoje bezbarwne. Po wybielaniu również nie jemy 4 godziny

Jak długo działa znieczulenie?

Najczęściej znieczulenie działa około 2 godzin.

Czy w gabinecie przyjmowane są dzieci?

Tak. Lubię pracę z najmłodszymi pacjentami. Staram się aby wizyta przebiegała w miłej, bezstresowej atmosferze. Dzieci czekając na wizytę mogą obejrzeć swoją ulubioną bajkę a po zakończeniu zabiegu w nagrodę dostają małą niespodziankę.

Jestem w ciąży i boli mnie ząb. Czy powinnam zgłosić się do leczenia?

-Nie ma przeciwskazań do leczenia zębów u kobiet w ciąży ani wykonywania u nich znieczuleń miejscowych.

Czy można w gabinecie zapłacić kartą?

W obecnej chwili opłatę za usługi można uiścić w formie gotówki.

Jak długo będzie trwało leczenie kanałowe?

Przy leczeniu kanałowym ciężko nam określić dokładny czas jego trwania. Jest to uzależonione od problemu jaki mamy z zębem. Najczęściej jest to jedna lub dwie wizyty. Jeżeli sprawa dotyczy tkanek okołowierzchołkowych leczenie trwa dłużej.

Czy muszę zrobić zdjęcie zęba przed wizytą?

Zdjęcie zębowe zrobimy na miejscu, jeśli będzie natomiast korzystniejszy pantomogram będzie go można wykonać w pracowni RTG znajdującej się na parterze.

Rezerwuj wizytę+502 041 989
Napisz do nase-mail
Odwiedź gabinetStrażacka 20/5 (1 p.), Końskie